> PRACA > Bydgoszcz

Młodszy Specjalista ds. serwisu maszyn produkcyjnych w Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie sprżedam

Opis stanowiska: Wykonywanie usług serwisowych związanych z demontażem i montażem taśm transportowych na urządzeniach Klienta. Wykonywanie usług związanych z inwentaryzacją i kontrolą stanu technicznego urządzeń na zamówienie Klientów . Dostarczanie usług konsultingowych związanych z zakresem prowadzonych działań. Wymagania: Wykształcenia technicznego (budowa maszyn, elektronika, automatyka). Prawa jazdy kategorii B. Samodzielności i zdolności organizacyjnych Dodatkowym atutem będzie doświadczenie zawodowe w dziale utrzymania ruchu Oferujemy: Wynagrodzenie w wysokości 3800 - 4500 zł brutto/mies. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat. Pracę w stabilnej, renomowanej firmie. Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie. Szkolenia pozwalające na rozwój zawodowy. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

Detale ogłoszenia: Młodszy Specjalista ds. serwisu maszyn produkcyjnych
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoKujawsko-Pomorskie
Miasto:Bydgoszcz